Palet Türk Müziği İlkokulu logo
Hakkımızda Eğitim Kampüste Yaşam Yetenek Sınavı Türk Müziği Müzesi Mezun İletişim Youtube kanalımız Instagram hesabımız

Öğretmenler Günü Programı

Öğretmenler Günü Programı

YETEV Okulları öğretmenlerimiz ve personelimiz 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle düzenlediğimiz Öğretmenler Günü Programı’nda bir araya geldiler. 

YETEV Mütevelli Heyeti Başkanımız Sayın Necmeddin Bilal Erdoğan, YETEV Genel Sekreteri Sayın Mahir Kaya, YETEV Mütevelli Heyeti Üyesi Sayın Osman Başer, YETEV Mütevelli Heyeti Üyesi Sayın Fatih Kalender ve YETEV Okulları Genel Müdürümüz Sayın Hayati Oktay’ın teşrifleriyle gerçekleşen program yemek organizasyonu ile başladı. Ardından YETEV Okulları Genel Müdürümüz Hayati Oktay ile YETEV Mütevelli Heyeti Başkanımız Necmeddin Bilal Erdoğan’ın günün anlam ve önemine binaen yaptıkları konuşmalarla devam etti. 

Program; Yenidoğu Okulları Başakşehir Kampüsü’nden mezun olup, mezun olduğu kampüste öğretmenlik yapan Fatma Nur Alev’in konuşması ve okullarımızda görev alan 5, 10, 15 yıl kıdeme sahip olan personelimize plaket ile hediye takdim edilmesiyle son buldu. 

Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. 

Bir YETEV kuruluşudur. ©2021 Palet Türk Müziği İlkokulu. Tüm hakları saklıdır. Aydınlatma Metni </code&design> Tukan Ajans